Fotostudio - zachytíme okamžiky Vašeho života

Digitální a analogové fotografické studio vybavené aparátem Nikon D700 a Nikon F100 s výměnnými objektivy Nikkor vrozsahu ohniskových vzdáleností 18 - 200 mm s vysokou světelností. Pro bezodleskové fotografování vysoce lesklých předmětů a skla (difúzní kostka).


Svatební fotografie

Svatební fotograf prostřednictvím svatební fotografie zachycuje jeden z nejkrásnějších okamžiků vašeho života svatební den plný emocí od prvotních příprav až po konečnou oslavu. Dle vašeho přání individuálně vytvořené svatební album bude navždy připomínat tento nezapomenutelný okamžik vám i vašim blízkým.


alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt=

Poznámka: Detailní verze fotografie se zobrazí po kliknutí.

Reportážní fotografie

Kdekoliv v České republice rádi nabízíme naše služby, zkušenosti a vkusný cit pro detail. Běžné i vyjímečné fotografie budou nádhernou vzpomínkou na nejdůležitější životní krok v životě a první společný den. Velmi rádi se staneme společníky a dokumentárními průvodci i při narození Vašich dětí od prvních krůčků až po promoce. Jsme neviditelní ale vidíme vše.

alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt= alt=

Poznámka: Detailní verze fotografie se zobrazí po kliknutí.

Produktová fotografie

Vaše produkty nafotíme pro potřeby katalogů, internetové prezentace, propagačních materiálů a dalších reklamních nosičů. Nezávisle na velikosti od hlavičky špendlíku po dopravní flotilu.

alt= alt= alt= alt=

Poznámka: Detailní verze fotografie se zobrazí po kliknutí.

Naše služby


Tiskneme na strojích

Adesign - Novinky


    aktuality
  • 17.10 | 2017Nová služba: Potisk na reklamní dárkové předměty. Plnobarevný UV tisk zaručuje zvýšení estetické hodnoty reklamních předmětů s potiskem loga vaší společnosti. Stroj pro digitální UV tisk používá polymerovou barvu a kontinuální UV sušení. Vzniklá polymerová vrstva vyniká dobrou otěrovou odolností, vysokým rozlišením a barevnou stálostí. více zde...

      aktuality
    • 17.03 | 2017Připravujeme pro Vás E-shop s designovými tapetami a samolepkami na zeď které dají Vašemu domovu styl. Dále bude shop nabízet reklamní předměty a xeroxový a kancelářský papír. více zde...

    Nejžádanější…